סטימולטור לחיזוק שרירי רצפת האגן – I Touch Sure

רצפת האגן מחזיקה במספר תפקידים חשובים במיוחד בגוף שלנו. היא מיועדת לתמוך באיברים השונים של האגן, אבל גםסטימולטור לחיזוק שרירי רצפת האגן - I Touch Sure למנוע מצב לא נעים של בריחת שתן. למרבה הצער, היחלשות של שרירי רצפת האגן היא מצב נפוץ. העובדות מראות שתפקוד לקוי של רצפת האגם נפוץ יותר אצל נשים בהשוואה לגברים, ועל אחת כמה וכמה כאשר האישה עברה מספר לידות בחייה. כל לידה שכזו מביאה ללחץ משמעותי על השרירים, הפוגע בהם ושעלול להחליש אותם למשך פרקי זמן ארוכים.

חיזוק שרירי רצפת האגן נעשה על ידי נשים רבות, אחרי לידה או בלי קשר אליה, במטרה להחזיר את האזור לתפקוד מלא. שיטות דוגמת פיזיותרפיה יכולות להיות יעילות, אך הרצון של מרבית הנשים הוא לפתרון פשוט שיהיה אפשר לבצע גם בבית ביתר קלות. הסטימולטור לחיזוק שרירי רצפת האגן I TOUCH SURE נחשב לאחד המוצרים הבולטים בקטגוריה, ולא בכדי.

מה בדיוק I TOUCH SURE עושה?

I TOUCH SURE הוא סטימולטור – מכשיר מעורר גירוי – אשר נועד לבצע את המלאכה החשובה כל כך של חיזוק שרירי רצפת האגן. המכשיר עושה זאת תוך שליחת גירויים חשמליים לשרירים, גירויים אשר מביאים לחיזוק השרירים. בפועל, את המכשיר הזעיר והנייד הזה מחברים לאלקטרודה וגינלית, אותה מכניסים דרך הנרתיק או לחלופין פי הטבעת. האלקטרודה מעבירה זרם חשמלי (מזכיר את הסינגלים שהמוח שולח, בצורה חזקה וממוקדת), היוצר גירוי המעיר את השרירים החלשים, מחזק אותם ותורם לאט לאט להשבת המצב לקדמותו: מצב בו השרירים ברצפת האגן חזקים מספיק כדי שיהיה ביכולתם להחזיק את השתן ולמנוע דליפת שתן  בתרחישים שונים.

בסך הכול מדובר במוצר פשוט מאוד לשימוש, אשר את חוקי המשחק העיקריים שלו אפשר להבין כבר לאחר מספר בודד של ניסיונות. ניתן להשתמש ב- I TOUCH SURE במגוון רחב של מצבים, כאשר הוא מתאים לגברים ולנשים כאחד. באמצעות המוצר אפשר לחזק את השרירים ובכך למנוע מצבים של בריחת שתן בעקבות מאמצים, דחיפות ועוד. השימוש הנדרש למכשיר הוא למשך כעשרים דקות ביום.

מה הם יתרונותיו של ה-I TOUCH SURE?

למרות היעילות הדי גבוהה של I TOUCH SURE, רצוי להתאזר בסבלנות במהלך השימוש בו. הבעיה של היחלשות שרירי רצפת האגן אינה נפתרת ביום אחד וגם לא בשבוע, כאשר לרוב יש צורך בהליך הדרגתי הנעשה תוך כדי בניית תכנית טיפולים אישית. בדרך כלל, ההמלצה היא להשתמש במוצר אחת ליום, לפרק זמן הנע בין חודש ימים לבין שלושה חודשים. את השיפור אפשר לראות כבר לאחר מספר שבועות, אך ההתמדה היא חיונית למי שרוצה לקבל תוצאות מרשימות שגם יכולות להישמר לאורך זמן.

מי שמתמידה צפויה לקבל את התוצאות שהיא מצפה להן, לאחר פרק זמן כזה או אחר של שימוש. בהקשר הזה, החדשות המעודדות הן שהמוצר מוכח מדעית כמטפל במגוון רחב של מצבים: בריחת שתן הנובעת ממאמץ, מדחיפות, מתכיפות או משילוב של מספר גורמים גם יחד. המוצר משפר בצורה משמעותית את השליטה של האישה בסוגרים, וגם עשוי להפוך את היחסים האינטימיים שלה למהנים הרבה יותר – הסיבה לכך היא שהמוצר תורם להעצמה של תחושת האורגזמה אשר חשה האישה.

בלא מעט תרחישים מומלץ לשלב את השימוש במכשיר עם דרכי טיפול אחרים בשרירי רצפת האגן, דוגמת טיפולי פיזיותרפיה. המענה המשולב עשוי להיות מקיף יותר ולקצר תהליכים עד לתוצאה שמצפים לה. גם לאחר שמגיעים ליעד הנכסף של חיזוק השרירים, רצוי לא לנוח על זרי הדפנה אלא להמשיך להתאמן, לתרגל ולחזק את האזור.

לרכישת I TOUCH SURE