ביופידבק iEase

ביופידבק iEaseשיטת ביופידבק iEase משתמשת בחיישן המונח בנרתיק, עשוי מסיליקון רפואי, ללא לטקס. הטיפול כרוך באימון רצפת האגן תוך שימוש בלחץ אוויר הידראולי וטכנולוגיית ביופידבק.

שיטה זו מסייעת לנשים לאמן מחדש את רצפת האגן שנחלשה, לחזק את השרירים, להשיג שליטה רבה יותר על השרירים, ובכך לשפר את השליטה על שלפוחית השתן, למניעת דליפת שתן מביכה ושיפור תפקוד האינטימיות המינית.

טיפול באמצעות ביופידבק iEase הוא שיטת אימון תומכת ומסייעת לתרגילי קיגל, שהם תרגילי רצפת אגן אותם אישה צריכה לבצע באופן קבוע בכל גיל, על מנת לחזק את שרירי רצפת האגן לטווח הארוך.

טיפול יעיל, בטוח וקל

שיטת ביופידבק iEase עוצבה לשיקום רצפת האגן. הטיפול מחזק את שרירי רצפת האגן, מפחית תסמיני לחץ ובריחת שתן, ומשפר היענות מינית, כשיתרונות אלו מושגים באמצעות אימונים של חמש דקות ביום. המכשיר מבוסס על תרגילי קיגל ומופעל באמצעות אפליקציה אותה ניתן להוריד מחנות האפליקציות או מ- Google Playלמכשירי אנדרואיד.

רצפת האגן זהה למבנה דמוי ערסל התומך באברי האגן והבטן והיא אחראית לתפקודים רבים. תמיכה יעילה ושליטה בתפקודי אברי האגן, מתאפשרת באמצעות חיזוק מוקפד של השרירים. מצבים כגון לידה, גיל מעבר, השמנת יתר, עצירות כרונית, כאבי אגן או שרירי אגן תפוסים, ניתנים לשיפור והשבת איכות החיים.

שתי שיטות לביצוע התרגילים

ניתן לאמן את שרירי רצפת האגן בשיטת ביופידבק iEase בשני סוגי תרגילים המפעילים את סיבי השרירים: תנועה איטית ותנועה מהירה.

הפעלת סיבי השרירים בתנועה איטית מבטיחים סיבולת ורציפות תמיכה בתפקוד. בשיטה זו, השרירים פועלים באופן רציף על מנת לתמוך באיברי רצפת האגן ולשמור על שלפוחית השתן בשליטה עד שמגיע הזמן הנכון למתן שתן.

הפעלת סיבי השרירים בתנועה מהירה מובילים לחוזק רצפת האגן באמצעות תנועות מהירות, אך לא מתבצעת עבודה עם סיבולת. התנועות המהירות מאפשרים לשרירי רצפת האגן להתכווץ ולעצור דליפת שתן בעיתות לחץ בטני גובר במהלך פעילויות כגון צחוק, שיעול או התעטשות.

כוח ההתכווצות המושג בגישת התנועות המהירות מתפקד כמנגנון בטיחות המאפשר את הבראת רצפת האגן ותפקוד בריא שלה, תוך השגת שליטה על שלפוחית השתן.

ביופידבק iEase להשגת מיניות בריאה

בנוסף לחיזוק רצפת האגן, מניעת בריחת שתן וצניחת איברי האגן, הטיפול מסייע לנשים להשיב מיניות בריאה לאחר חולשת רצפת האגן. השגת חיזוק וחיטוב יעיל של השרירים, מתאפשרת באמצעות תרגילים אותם יש לבצע במלוא המרץ, כראוי ובאופן קבוע.

ביופידבק iEase הוא מכשיר המסייע לביצוע תרגילי קיגל כראוי להשגת התוצאות המרביות. המכשיר מספק לאישה מניע לביצוע התרגילים באמצעות הצגת נקודות חוזק רצפת האגן בסולם דירוג חוזק שרירים חזותי הנע מאחד עד עשר ומשקף את ההידוק בפועל והכוח המופעל על שרירי רצפת האגן.

גישה ישירה זו מניעה אישה להתמיד באימונים על מנת להשיג כוח אופטימאלי ויתרונות משמעותיים לתפקוד המיני.